List otwarty na ręce  Pani Dyrektor Doroty Fortuna-Rataj

i wychowawczyni klasy 2, Pani Zofii Księżarek

 

Mam na imię Marcin, mieszkam w Świdnicy, swoje szare codzienne dni spędzam na swoich dwóch kółkach -  jestem wózkersem. Dni zwykle są podobne do siebie nieraz słoneczne a nieraz pochmurne. Pewnego pochmurnego dnia „słoneczko wyjrzało zza chmur” i poznałem „paru ”chłopaków, była to cała klasa 2 z LO SMS Świdnica .

Okazało się, że mamy wspólną pasje -  dwa kółka. Któregoś dnia koledzy przyszli po mnie i rzucili hasło - chodź z nami na bieg. Nie zapomnę chwili kiedy oddali mi swoje pamiątkowe medale, przecież mogli je zachować.

Kiedy miałem osiemnaste urodziny od kolegów i ich wychowawczyni dostałem słodką niespodziankę i dużo SMS-ów.

Ku mojej radości zostałem powiadomiony, że niespodzianek nie ma końca, zostanie spełnione moje najskrytsze marzenie, dotyczące podróżowania i zwiedzania najpiękniejszych zakątków kraju.   Okazało się że koledzy wpadli na pomysł i zafundowali mi wycieczkę do Krakowa i Wieliczki.

Dzięki ich wspaniałemu sercu miałem szansę zwiedzenia pięknych zabytków Krakowa, miałem  okazję poznać smoka, pokłoniłem się królom, schroniłem się w cieniu sukiennic, obejrzałem dzieło Wita Stwosza. Zajrzeliśmy  też do muzeum techniki.  Doznałem rzeczy niemożliwej dla mnie a mianowicie zjechałem do kopalni w Wieliczce, zobaczyłem tam słynne żupy  solne.

Razem z moją mamą spędziliśmy 3 wspaniałe dni w Krakowie. Najpiękniejsze, szczęśliwe dni to 27, 28, 29 maja 2013 roku. Przewodnikami naszymi po Krakowie i Wieliczce byli: Maksym, Jakub, Patryk i Mateusz.

Za te wszystkie przygody jakie mnie spotkały wam wszystkim, którzy się do tego przyczynili bardzo dziękuję. Pamiętajcie, że najmniejszy uśmiech z waszej strony  może spowodować wiele radości. Czas spędzony dzięki waszemu wielkiemu sercu pozostanie w mojej pamięci bardzo długo jako niezapomniana przygoda.

Specjalne podziękowania  dla Jakuba Działowego, Maksyma Dębskiego,

Mateusza Lesia i Patryka Talagi oraz ich bliskich:  Pani Katarzyny Ostrogi, cioci Maksyma

i Państwa Działowych, za spełnienie marzeń.

Marcin Kazubski i Rodzice

 

 

Pobieralnia plików

LO SMS Świdnica

SPSS i M w Świdnicy

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Dyzma, Ireneusz, Lucja, Lutomysł,
Łucja, Maria, Mariola, Wieńczysław

Do końca roku zostało 282 dni.
Zodiak: Baran

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterdzisiaj235
mod_vvisit_counterw tym tygodniu235
mod_vvisit_counterw tym miesiącu122791
mod_vvisit_counterod początku4073871

We have: 71 guests online
Twoje IP: 3.91.79.74